Carol Rama blandteknik

561248

CAROL RAMA (1918-2015, Italien): Untitled, signerad ''Carol Rama'' och daterad 2000, blandteknik på papper, ca 24x33 cm

Ej ramad

Konst, Teckningar, Selected

Nybrogatan 32, Stockholm

Carol Rama blandteknik

Budhistorik (8 bud)
4180351
25 000
4180349
20 000
4180348
15 000
4175973
5 200
4172029
5 000

Slutpris SEK:
25 000
2 518 EUR, 2 860 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.