Carol Rama blandteknik

561247

CAROL RAMA (1918-2015, Italien): Untitled, signerad ''Carol Rama'' och daterad 2000, blandteknik på papper, 24x33 cm

Ej ramad

Konst, Teckningar, Selected

Carol Rama blandteknik

Budhistorik (9 bud)
4180362
10 000
4180361
1 600
4179580
4178788
550
4178556
500

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.