Carol Rama blandteknik

561245

CAROL RAMA (1918-2015, Italien): Untitled, signerad ''Carol Rama'' och daterad 1999, blandteknik på papper, 48x33 cm

Ej ramad

Konst, Teckningar, Selected

Carol Rama blandteknik

Budhistorik (8 bud)
4180360
8 600
4180359
4180357
1 600
4180355
4178341

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:
80 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.