Carol Rama blandteknik

561244

CAROL RAMA (1918-2015, Italien): Untitled, signerad ''Carol Rama'' och daterad 1998, blandteknik på papper, ca 33x48 cm

Ej ramad

Konst, Teckningar, Selected

Carol Rama blandteknik

Budhistorik (20 bud)
4180325
15 500
4180316
14 500
4180312
14 000
4180310
13 000
4180307
12 000

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
80 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.