Skåp

561243

SKÅP, nyrenässans, 1800-talets slut, ek, front med skuren dekor, nyckel saknas, höjd ca 47, 57-99 cm.

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Skåp

Budhistorik (1 bud)

4171610
2018-07-24 18:57:17

2018-07-31 kl 21:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.