Slagbord furu

561225

SLAGBORD, 1800/1900-tal, furu, 2 klaffar, höjd ca 76 , skivans mått 33-168x99 cm

Bruksslitage, repor, märken, enstaka färgspår

Möbler, Matbord

Rum 6

Slagbord furu

Budhistorik (11 bud)
4179445
1 400
4179262
1 300
4178272
4179211
4178272

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.