Olle Baertling färglitografi

561224

OLLE BAERTLING (1911-1981): Komposition, signerad, daterad 1954-1968 och numrerad 166/300, färglitografi, bladmått ca 38.5x17 cm

Ej examinerad ur ramen

Monter 12

Olle Baertling färglitografi

Budhistorik (48 bud)
4180297
12 500
4180292
12 000
4180284
11 500
4180282
11 000
4180283
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 206 EUR, 1 370 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.