Bord 1800-tal

561193

BORD, 1800-talets slut, bemålad furu, sarg med låda, svarvade ben, höjd ca 73, 124x74 cm

Åldersslitage, torrsprickor, senare målning

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bord 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
4179914
650
4179894
600
4179648
550
4179210
500
4178527
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.