Saftservis Johansfors

561190

SAFTSERVIS, Johansfors, 1900-talets mitt, bestående av kanna, karaff med kork, 8 glas, korg i bambu med hållare för 6 glas, kannans höjd ca 15 cm. Ingår i temat sommar

Ett glas med nagg, karaff med kompletterad kork

Glas, Dricksglas

Monter 23

Saftservis Johansfors

Budhistorik (31 bud)
4180117
4180107
2 800
4180106
2 600
4180105
2 400
4180082

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.