Berlocker och kedjor 18k guld

561174

BERLOCKER samt KEDJOR, 2 st, 18k guld; 1 berlock i form av huvud av Nefertiti, 1 kedja, venezialänk med svensk importstämpel; 1 berlock, droppformad, stämplad ''NSE'' Köping, 1 kedja, pansarlänk; kedjans längd ca 43-46 cm, hängenas höjd ca 1,8-3,4 cm, totalvikt ca 12,2 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Monter 19

Berlocker och kedjor 18k guld

Budhistorik (8 bud)
4179687
2 600
4176377
2 400
4176511
2 400
4176377
4175979

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
3 200

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.