John Divola Zuma series

561172

JOHN DIVOLA (USA, född 1949): " Untitled, from Zuma Series, 1977" signerade på baksidan, chromogenic print
24,8x30,4 cm

PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Malmö

Fotografi, Collection, Nutida

John Divola Zuma series

Budhistorik (7 bud)
4179986
4179898
3 600
4179356
3 400
4179260
3 200
4177299

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.