Fåtölj med fotpall design Kenneth Bergenblad

561165

FÅTÖLJ med FOTPALL, Dux, troligen Kenneth Bergenblad, 1980-tal, vitt skinn, sitthöjd 40 cm

Mindre repor och sprickor i klädsel

Möbler, Fåtöljer, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (3 bud)

4175901
4174281
4173415

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.