Golvuppsats

561147

GOLVUPPSATS, 1800-talets slut, dekor av bl.a vinrankor, skuren i marmor, tredelad löstagbar, höjd ca 110, största bredd 32 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Lagningar, nagg

Diverse

Rum 2

Golvuppsats

Budhistorik (5 bud)
4179826
4179825
4179824
4178185
4174214

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.