Urna porslin

561145

URNA, Wienkopia,1800-talets slut, motiv med same i akja, höjd ca 50 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Mikronagg

Keramik/Porslin

Monter 8

Urna porslin

Budhistorik (2 bud)

4176008
500
4172155

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.