Oidentifierad konstnär oljemålning

561142

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sannolikt utfört efter ett original från den italienska renässansen, Maria och Elisabet med Jesusbarnet och Johannes döparen, olja på duk, ca 158x118 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (4 bud)

4178611
5 200
4177198
5 000
4176599
3 200
4170931

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.