H Classens oljemålning

561141

H CLASSENS, marint motiv, 1800-talets slut, signerad, påskrift på baksidan, olja på duk, ca 49x74 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Konst, Äldre måleri

Rum 6

H Classens oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4174727
4174726
600
4171206

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.