Bordskandelaber

561134

BORDSKANDELABER, 1800/1900-tal, empirestil, delvis förgylld brons, alabaster och glasprismor, höjd ca 75 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Diverse

Monter 7

Bordskandelaber

Budhistorik

2018-07-31 kl 13:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.