Oidentifierad konstnär oljemålning

561132

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med havsvik och båtar, Centraleuropa, 1700-tal, olja på duk som dubblerats, ca 31x39 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Krackelyr, enstaka retusch

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
4178741
2 800
4178736
4178032
4174724
4174723

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.