Pierre Olofsson litografi

561123

PIERRE OLOFSSON, litografi, ej signerad, numrerad 13/100, ca 51x45 cm

Rum 6

Pierre Olofsson litografi
Budhistorik (12 bud)
4179595
3 200
4179220
4179594
4179220
2 800
4179593
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.