Pierre Olofsson litografi

561122

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, samt numrerad 27/55, färglitografi, ca 46x33 cm

Rum 4

Pierre Olofsson litografi

Budhistorik (17 bud)
4179652
2 800
4179590
2 600
4179549
2 400
4179549
4179278

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.