Sängstomme bamburotting 1900-talets mitt

561112

SÄNGSTOMME, i bamburotting, 1900-talets mitt, möjligtvis Firma Svenskt Tenn, botten i furu, ca 206x101 cm

Slitage, fläckar, smuts, rotting som har släppt, troligtvis renoverad och kompletterad

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Budhistorik (35 bud)
4179639
6 200
4179532
6 000
4179638
6 000
4179532
5 800
4179626
5 600

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.