Olle Olsson-Hagalund bläck och akvarell på papper

561107

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): inskriven "MS Kungsholm", ''Forber'' och ''U-61'' signerad Olle Olsson Hagalund, bläck och akvarell på papper, ca 44x62 cm

Budhistorik (46 bud)
4180233
19 000
4180232
18 500
4180230
18 000
4180228
17 500
4180224
17 000

Slutpris SEK:
19 000
1 913 EUR, 2 174 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.