Spegel i gustaviansk stil

561106

SPEGEL, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, bronserad samt bemålad, pastellagedekor, ca 316x102 cm

Dekorbortfall och slitage

Speglar

Rum 6

Spegel i gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
4179603
7 000
4179602
6 200
4179599
4178323
750
4177985
450

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.