Sven X:et Erixson färglitografi

561104

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1979): Komposition med byggnadsarbetare, signerad S. Erixson, färglitografi, ca 22x27 cm

Budhistorik (3 bud)

4179026
4177611
4172131

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.