Takkrona 1900-talets andra hälft

561097

TAKKRONA, 1900-talets andra hälft, barockstil, stomme i förgylld mässing, elektrifierad, 12 ljuspunkter, höjd ca 109, diameter 75 cm

Samtliga 12 lampskärmar medföljer, plastbortfall på lamphöljen

Belysning, Taklampor

Rum 11

Budhistorik (14 bud)
4179164
4179165
4179164
1 400
4179163
1 300
4179161

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.