Matsalsgrupp Åmells Möbler

561092

ÅMELLS MÖBLER, matsalsgrupp, 7 delar, rokokostil, betsade, bestående av bord med 2 iläggsskivor varav 1 med sarg, stolar, 6 st monogramsignerade TO, märkta Åmells 1975, bordets höjd ca 75, diameter 124, iläggskivornas bredd ca 60, total längd 224 , stolarnas sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 16

Matsalsgrupp Åmells Möbler

Budhistorik (15 bud)
4179159
4178384
1 900
4178073
4177506
4176865

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.