Karl Axel Pehrson litografi

561087

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Persson -84, 359/385, färglitografi, ca 50x32 cm

Fack 12

Karl Axel Pehrson litografi
Budhistorik (16 bud)
4179125
4178242
4178870
4178242
950
4178866
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.