Sängbord i teak

561079

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets mitt, fanerade i teak, draghandtag i mässing, låda i sargen samt tidningshylla, märkta SMF (Svenska Möbel Fabriken), höjd ca 55, 45x30 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Sängbord i teak

Budhistorik (8 bud)
4178772
4178750
4175350
4175350
950
4175841
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.