Pubbord

561077

PUBBORD, 1900-talets mitt, England, skiva i mahogny, underrede i gjutjärn med genombruten dekor, höjd ca 72, diameter 60 cm

Omfattande slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Diverse

Rum 8

Pubbord

Budhistorik (17 bud)
4179086
1 600
4178999
4179016
4178999
1 300
4178807

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.