Seiko herrarmbandsur 2 st

 
 
 
Auktionsnr
561073
 
Beskrivning

SEIKO, armbandsur, 2 st, bl.a Sea Horse, stål, 1960/70-tal, automatiska, plexiglas, datum, boettnr. 7005-8062, 7625-8010, länkar i stål samt stål/gulddoublé, diameter 36,5 resp 37,5 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Fashion
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Seiko herrarmbandsur 2 st
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (10 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4176730
2018-07-28 19:35:30
1 100
4172528
2018-07-25 12:47:02
1 000
4176729
2018-07-28 19:35:15
1 000
4172528
2018-07-25 12:47:02
950
4176727
2018-07-28 19:34:59
900
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-07-30 kl 20:57
Slutpris SEK:
1 100
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
1 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK