Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning

561072

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Pioner, signerad och daterad 17, olja på duk, ca 69x80 cm

I spännram

Rum 6

Budhistorik (30 bud)
4179088
7 800
4176895
7 600
4176804
7 400
4176783
7 200
4176781
7 000

Slutpris SEK:
7 800
753 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.