Carl Malmsten skåp Calmare Nyckel

561070

CARL MALMSTEN, skåp "Calmare Nyckel", ek, nyckelskyltar i mässing, höjd ca 175 , 116x45 cm

Slitage, smuts, enstaka små repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Budhistorik (27 bud)
4179080
4179069
3 800
4179079
3 800
4179069
3 600
4179056
3 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.