Stolar

561069

STOLAR, 1 par, s k nybyggarstolar från Vancouver-området i Kanada, tidigt 1900-tal, betsat trä samt rotting, sitthöjd ca 46 cm

Sitsaran något skadade, lösa i fogarna, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Rum 14

Stolar

Budhistorik (3 bud)

4175141
4174748
500
4174737

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.