Seiko herrarmbandsur 2 st

 
 
 
Auktionsnr
561065
 
Beskrivning

SEIKO, armbandsur, 2 st, bl.a Sea Horse, gulddoublé/stål, 1960-tal, automatiska, plexiglas, datum, boettnr. 82800 resp 7625-1991, läderarmband, diameter 36,5 mm


 
Kondition
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
 
Kategorier
Klockor/Ur, Fashion
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Seiko herrarmbandsur 2 st
Klicka för att förstora bilden
 
Budhistorik (21 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4177975
2018-07-29 20:49:19
1 900
4176702
2018-07-28 19:18:44
1 800
4177974
2018-07-29 20:49:13
1 800
4176702
2018-07-28 19:18:44
1 700
4176693
2018-07-28 19:15:38
1 600
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2018-07-30 kl 20:36
Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
1 000
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK