Stolar gustaviansk stil 8st

561062

STOLAR, 8 st, gustaviansk stil, 1900-tal, gråbemålade, beklädda i gul sammet, dekor i form av pärlstav, stoppade sitsar, främre avslut med fothylsor i mässing, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 8

Stolar gustaviansk stil 8st

Budhistorik (23 bud)
4179008
3 600
4179005
3 400
4178972
3 200
4179000
3 200
4178972

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.