Richard Ryan

561061

RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade 150/350, serigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm

Rum 9, Vagga 1

Richard Ryan

Budhistorik (8 bud)
4178494
1 800
4175399
1 700
4172323
4171296
1 300
4171293

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.