Richard Ryan

561059

RICHARD RYAN (född 1974): (4), Mi sono perso a Roma, signerade och numrerade 311/350, litografier, ca 63x47 cm

Richard Ryan

Budhistorik (8 bud)
4178492
4176081
1 900
4175484
1 800
4174783
1 700
4174027
1 400

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.