Richard Ryan färgserigrafi

561057

RICHARD RYAN (född 1974): "Hommage ā Basquiat", signerad och numrerad a tergo Ryan, 48/140, färgserigrafi, 79x134 cm

Kundcenter

Richard Ryan färgserigrafi
Budhistorik (9 bud)
4178337
4174782
2 800
4173470
2 600
4171865
4170404
1 600

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.