Gustaviansk stilspegel

561042

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld ram, krönet med dekor av medaljong, fasettslipat glas, ca 106x44 cm

Minimalt slitage

Speglar

Gustaviansk stilspegel

Budhistorik (34 bud)
4178920
3 800
4178918
3 600
4178917
3 400
4178913
3 200
4178909

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.