Rokokostilbyrå

561041

BYRÅ, 1900-talets mitt, 3-lådig, rokokostil, fanerad i olika träslag, bl.a mahogny och rot, skiva i marmor, bukig front med mässingsbeslag, höjd ca 78 cm, skivans mått 88x42 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Rokokostilbyrå

Budhistorik (12 bud)
4178890
4178888
4178852
4178851
4178416
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.