Georg Lodström Oljemålning

561038

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): Komposition med sydländska hus, signerad Lodström 59, olja på duk, ca 60x71cm

krackeleringar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Georg Lodström Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4178816
550
4178809
500
4178806
450
4178803
4178802

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.