Albert Engström Kräftor kräva dessa drycker!

561037

ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): Kräftor kräva dessa drycker!, affisch, färglitografi, signerad i trycket., Propagandacentralen N.E.J. Göteborg, ca 50x38 cm

Blekt

Fack 13

Budhistorik (7 bud)
4170724
2 400
4170662
4170427
4170660
4170427

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.