Stolar 1 par 1800-tal

561031

STOLAR, 1 par, 1800-tal, karl-johan, lyrformad ryggbricka med strängar i mässing, björk, sitsar klädda i Josef Frank kretong, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 19

Stolar 1 par 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
4177787
4177769
1 400
4175045
1 300
4175991
4175045

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.