Serveringsvagn

561029

SERVERINGSVAGN, ca 1940, sannolikt Nordiska Kompaniet, betsat lövträ, delvis frostad glasskiva, höjd ca 60, längd 70 cm

Lös list (behöver limmas), bruksslitage och skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Serveringsvagn

Budhistorik (13 bud)
4177968
4177282
4177138
4177138
950
4173813
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.