Ingegerd Silow matta

561023

INGEGERD SILOW, matta, rölakan, signerad IS, ca 280x200 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier

Matthylla 7

Ingegerd Silow matta

Budhistorik (18 bud)
4177827
4177772
4177772
1 600
4177826
4177772

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.