Tizian efter 1700-tal

561016

TIZIAN, LEFEBRE, efter, 1700-tal, "Titianus Vecellius Invent & Pinx.", J.Van Campen Formis Venetys, kopparstick, ca 56x35 cm

Kantskador, veck

Tizian efter 1700-tal

Budhistorik (1 bud)

4176579
2018-07-28 17:59:21

2018-07-29 kl 21:21
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.