Trädgårdsskulpturer

561011

TRÄDGÅRDSSKULPTURER, 1900-talets mitt, 2 st, båda i vitmålad marmorgranulat, i form av sittande kvinnofigur resp. putto med blomsterfång, höjd ca 49-60 cm

Diverse avslag och skador förekommer, enstaka märken

Konst, Skulpturer, Diverse

Rum 2

Trädgårdsskulpturer

Budhistorik (1 bud)

4169065
2018-07-22 14:53:18

2018-07-29 kl 21:06
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.