Skulptur vikingaskepp

561010

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Skulptur, vikingaskepp, svart armeringsjärn, signerad och daterad Hzzon 93, höjd ca 45, 65x18 cm

Konst, Skulpturer, Metall

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skulptur vikingaskepp

Budhistorik (4 bud)

4168962
450
4176593
4168962
4168686

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.