Gösta Månsson färglitografi

561009

GÖSTA MÅNSSON (1924-2009): "Vid järnvägen", signerad G Månsson, 137/290, färglitografi, ca 50x57 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Gösta Månsson färglitografi

Budhistorik (1 bud)

4169619
2018-07-22 21:38:44

2018-07-29 kl 21:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.