Sängbord

561007

SÄNGBORD, 1 par, 1920-/30-tal, bemålade, invändigt med lådor respektive hyllplan, höjd ca 101, 47x36 cm

Senare bemålning, slitage, senare beslag

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Sängbord

Budhistorik (11 bud)
4178641
2 600
4177775
2 400
4178639
4177775
4177774
1 600

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.